In deze opleiding leer je als beginnend of als ervaren bedienaar efficiënt, doeltreffend en veilig werken met de hoogwerker.
De deelnemers zijn, na het volgen van de opleiding met een positieve permanente vorming (theorie en praktijk) in staat om op een veilige en verantwoorde manier om te gaan met de hoogwerker.
4 uur durende opleiding met de volgende onderwerpen (theorie en praktijk)
Doelgroep
De opleiding is bedoeld voor het vernieuwen van een bestaand attest en voor medewerkers met voldoende ervaring.
Indien de medewerker niet beschikt over een attest, zal de docent op basis van resultaten aangeven of de medewerker al dan niet een basisopleiding dient te volgen.
Doelstelling
Duur van de opleiding
De opleiding wordt in 2 verschillende formules aangeboden
Annulatievoorwaarden
Wens je de opleiding in-company en/of op maat te organiseren, neem vrijblijvend contact op met ORA Academy: 056/42.40.42 of via academy@oragroup.be